Neohodnotené

ALBERT MICHLER Gin Orange 44% 0,7L

Intenzívne tóny borievky, s jasnou vôňou pomarančov a zaujímavými podtónmi bylinkovo ​​korenistých odtlačkov.

Skladom
Kód: 383
Značka: ALBERT MICHLER
€25,50 €36,43 / 1 l
Kategória: Gin

Michler Gin Orange, je jeden z troch unikátnych ginov Orange, Green a Genuine. Každá z variant má prevládajúcu chuť ginu, ale jednotlivé druhy ginov sa líšia svojou nezameniteľnou arómou a typickou chuťou.

Vo všetkých variantoch je základná vôňa a chuť typicky ginová, po borievkach, avšak ďalej sa tieto variácie rozchádzajú. Michler Gin je sedem krát destilovaný gin. Destilácia prebieha v šiestich odlišných destilačných procesoch, pričom v každej jednotlivej fáze sa dodávajú rôzne pomery korenia a bylín.

Pri poslednej destilácii sa pridáva pri variante Michler Gin Orange pomarančová kôra, ktorá dodáva citrusovo-pomarančovú chuť. Destilácia prebieha v Nemecku, v tradičnej destilérke. Pri destilácii má dozor jeden z najrenomovanejších a najpovolanejších "destilatérov", sám Frank Braun.

Vôňa tohto ginu je intenzívna - hlavne po borievke, s jasnou vôňou pomarančov a zaujímavými podtónmi bylinkovo ​​korenistých odtlačkov. Chuť je mäkká a zároveň nesmierne komplexná, ovocná a korenistá s množstvom pomarančových a kvetinových akcentov. Záver je dlhý a ovocný.

 

Obsah alkoholu: 44%
Objem: 0,7l

 

Dodanie 1-7 pracovných dní.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: