Kúzelné čítanie – zábavné učenie pre deti

Vedeli ste, že kniha môže hovoriť? Kúzelné čítanie je originálny vzdelávací koncept hovoriacich kníh, ktoré sú určené všetkým deťom, či už školákom, ktorí čítať vedia, ale aj menším deťom, ktorým knihu prečíta špeciálna elektronická ceruzka.

Elektronická ceruzka funguje ako čítačka špeciálneho kódu, ktorý je ukrytý priamo na stranách knihy. Elektronická ceruzka bude vašim neoddeliteľných pomocníkom a sprievodcom pri všetkých knihách. Okrem toho ju môžete využívať aj ako MP3 prehrávač a taktiež môžete na ňu nahrávať zvuk. Môžete si tak nahovoriť vlastné knihy.

kuzelne-citanie-blog

Kúzelné čítanie je vhodné pre predškolákov, ktorí si sami môžu „prečítať“ rozprávku alebo sa hravou formou naučiť poznávať farby, písmená a rôzne tvary. Tieto zručnosti si následne môžu trénovať v rôznych zábavných edukačných hrách, ktoré sú súčasťou každej knihy. Hovoriace knihy obsahujú obrovské množstvo zaujímavých informácií, vedomostné a postrehové hry.

kuzelne-citanie-blog-2

Na začiatok budete potrebovať elektronickú ceruzku, ktorú si môžete zakúpiť vo výhodnom balení už aj s knihou. Akonáhle budete mať ceruzku, potom vám stačí dokupovať len knihy, ktorých je na výber mnoho. Pre najmenších sú vhodné knihy ako Moje prvé čísla, Moje prvá farby a tvary alebo Hravé učenie. Staršie deti sa potešia knihám ako Spievanky, Ľudské telo alebo Vesmír. Pozrite si celú ponuku Kúzelného čítania.

S kúzelným čítaním vždy zažijete niečo nové, bude vás inšpirovať a motivovať k učeniu a hraniu.