V SÚČASNEJ SITUÁCII SA MÔŽE UVEDENÁ DOBA DODANIA TOVARU PREDĹŽIŤ. VŠETKÝCH ZÁKAZNÍKOV BUDEME VČAS INFORMOVAŤ. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.
Neohodnotené

Borovička BVD 40% 0,5L

Unikátna slovenská borovička vyrobená pôvodnou receptúrou z ručne zbieraných plodov v NP Slovenský kras a NP Slovenský raj.

Skladom
Kód: 347
Značka: BVD
€19,50 €39 / 1 l
Kategória: Borovička

Unikátne 100%-ovocné destiláty značky BVD zo slovenskej produkcie páleniek sú vysoko oceňované na mnohých tuzemských aj zahraničných súťažiach.

BVD sa venuje výhradne výrobe pravých destilátov. Zásadným krokom bolo prinavrátenie sa so svojou receptúrou späť ku slovenským tradíciám. Vyvinuli prvú slovenskú borovičku bez pridaného liehu, ktorá je vyrobená z plodov borievky obyčajnej. Okrem borievkového destilátu v tejto borovičke nájdete aj destilát ražný. Borievky, ktoré sa používajú na výrobu BVD Borovičky, pochádzajú z ručného zberu z úpätia hôr Národného parku Slovenský Kras a Slovenský Raj. Zbierané sú v neskorej jeseni, kedy plody prejdú prvými mrazmi a sú v najvyššej zrelosti. Po ručnom triedení, spracovaní a destilácii sa finálne pridáva lesný med, ktorý má silné protizápalové a dezinfekčné účinky a destilátu pridáva na jemnosti a hladkosti.

Borovička od BVD získala striebornú medailu na prestížnej súťaži IWSC 2019 v Londýne v kategórii destilátov z borievky!

 

Obsah alkoholu: 40%
Objem: 0,5l

 

Dodanie 1-7 pracovných dní.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: