MILÍ ZÁKAZNÍCI, NÁŠ ESHOP PRECHÁDZA AKTUALIZÁCIOU. KAŽDÝ DEŇ SA MÔŽETE TEŠIŤ NA NOVINKY, KTORÉ PRE VÁS POSTUPNE DOPĹŇAME.
Neohodnotené

BlueSpa sada - sprchový gél, mydlo, šampón

Darčeková sada obsajuje  sprchový gél (100ml), mydlo (100g), šampón (100ml).

Skladom
Kód: 1076
Značka: BOHEMIA SPA
€9,50

Darčekové balenie Bohemia Natur - Blue Spa - sprchový gél 100 ml + toaletné mydlo 100 g + vlasový šampón 100 ml.

 

Sprchový gél s extraktom morských rias a soľou z Mŕtveho mora 100 ml. Originálny sprchový gél je vhodný na umývanie celého tela. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt z riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach a ktoré sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržiavať pokožku aj vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

Toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z morskej riasy 100 g. Jemné toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z vodnej riasy (Ulva lactuca). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

Vlasový šampón s extraktom morských rias a soľou z Mŕtveho mora 100 ml. Originálny šampón je vhodný na umývanie všetkých druhov vlasov. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt z riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach a sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržiavať pokožku hlavy a vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

 

Dodanie 1-7 pracovných dní.