V SÚČASNEJ SITUÁCII SA MÔŽE UVEDENÁ DOBA DODANIA TOVARU PREDĹŽIŤ. VŠETKÝCH ZÁKAZNÍKOV BUDEME VČAS INFORMOVAŤ. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.
Neohodnotené

Darčeková sada Blue Spa

Darčeková sada obsajuje  sprchový gél (100ml), mydlo (100g), šampón (100ml).

Skladom
Kód: 1076
Značka: BOHEMIA SPA
€8,90
Kategória: Kozmetika

Darčekové balenie Bohemia Natur - Blue Spa - sprchový gél 100 ml + toaletné mydlo 100 g + vlasový šampón 100 ml.

 

Sprchový gél s extraktom morských rias a soľou z Mŕtveho mora 100 ml. Originálny sprchový gél je vhodný na umývanie celého tela. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt z riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach a ktoré sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržiavať pokožku aj vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

Toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z morskej riasy 100 g. Jemné toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z vodnej riasy (Ulva lactuca). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

Vlasový šampón s extraktom morských rias a soľou z Mŕtveho mora 100 ml. Originálny šampón je vhodný na umývanie všetkých druhov vlasov. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt z riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach a sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržiavať pokožku hlavy a vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

 

Dodanie 1-7 pracovných dní.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: