DÁŽDNIKOVO Dáždnik Dáždnikovka

Kód: 2498
Neohodnotené
Značka: DÁŽDNIKOVO
€33
Skladom

Viete, kto sa na dážď najviac teší? No predsa dážďovky. A s našou Dáždnikovkou sa naň budete tešiť aj vy. Vyrazte do ulíc s dáždnikom, ktorý svojim milým humorom pobaví vás aj všetkých okoloidúcich.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konštrukcia dáždnika je vyrobená z kvalitného sklolaminátu, ktorý zabezpečuje jeho vetruodolnosť, nízku hmotnosť a vysokú stabilitu. Anatomicky tvarovaná rúčka so špeciálnou povrchovou úpravou zas poláska vaše rúčky. A vďaka polyesterovému plášťu sa dáždnik môže pochváliť odolnosťou a jednoduchou údržbou.

 

VLASTNOSTI PRODUKTU:

Kategória: dlhý dáždnik
Priemer: 103 cm
Hmotnosť: 435 gramov
Dĺžka: 87 cm
Systém: automatické otváranie, manuálne zatváranie
Materiál konštrukcie: sklolaminát
Materiál poťahu: polyester

 

Umelec: Kukučka

Kukučka zo všetkého najviac bola kedysi mačka. Mačka, ktorú spoluvlastnil Rado Ondřejíček. Ten Ondřejíček, ktorý robí Cynickú obludu. Jedného dňa sa rozhodol, že svet by mal spoznať aj jeho dobručkú, nekonfliktnú stránku. Tiež sa rozhodol, že by skúsil kresliť, pretože kreslenie mu zo všetkých podobných aktivít nejde úplne najviac. A tak vznikla Kukučka – kreslené milé slovné hračky od človeka, ktorého všetci poznajú ako nanajvýš nemilého a ktorý nevie ani trochu kresliť.

Pre Dáždnikovo vznikol unikátny dizajn Dáždnikovka. O čo vlastne ide vysvetľuje Rado:

Nie je ľahké tešiť sa z toho, že prší. Teda pokiaľ si človek a nie dážďovka. Ale zase na druhej strane, kto by chcel byť dážďovka, keď je človek. Takže tu je kompromis: ostaň človek, ale v prípade dažďa roztvor svoju Dáždnikovku, ktorá sa bude z dažďa tešiť za teba. Ty sa potom budeš tešiť spolu s ňou a ľudia okolo teba sa budú tešiť s tebou. Taká je úloha Dážnikovky v tvojom ľudskom živote. Už aby konečne začalo pršať.”

Vidíte? Kúpou Dáždnikovky potešíte vlastne úplne všetkých. Tak šup do toho.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dáždniky DÁŽDNIKOVO
Hmotnosť: 0.435 kg