DÁŽDNIKOVO Dáždnik Dúhová nálada

Kód: 2504
Neohodnotené
Značka: DÁŽDNIKOVO
€33
Skladom

Aj ten najupršanejší deň sa vďaka dúhe rozžiari farbami. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Konštrukcia dáždnika je vyrobená z kvalitného sklolaminátu, ktorý zabezpečuje jeho vetruodolnosť, nízku hmotnosť a vysokú stabilitu. Anatomicky tvarovaná rúčka so špeciálnou povrchovou úpravou zas poláska vaše rúčky. A vďaka polyesterovému plášťu sa dáždnik môže pochváliť odolnosťou a jednoduchou údržbou.

 

VLASTNOSTI PRODUKTU:

Kategória: dlhý dáždnik
Priemer: 103 cm
Hmotnosť: 435 gramov
Dĺžka: 87 cm
Systém: automatické otváranie, manuálne zatváranie
Materiál konštrukcie: sklolaminát
Materiál poťahu: polyester

 

Umelec: Tina Minor

Tina Minorová je ilustrátorka a idea makerka na voľnej nohe. Vie, ako sa kreslí radosť, aké farby má sloboda, akými čiarami zachytiť lásku. Od malička totiž vníma svoje okolie veľmi intenzívne. Aby jej prítomný okamih len tak neunikol, začala ho zachytávať aj v umení. Po rokoch v reklamnej agentúre, kde pracovala najmä so slovami, zobrala svoj obľúbený akvarel a s odvahou sa vrhla do tvorby plagátov, knižiek či časopisov. A tak sa z pozorovania krás navôkol stalo jej zamestnanie. Jej tvorivú bytosť môžete stretnúť v Bratislave, kde aktuálne pôsobí. V jej portfóliu nájdete množstvo zaujímavých projektov. Ilustruje knihy pre deti, aj pre dospelých, kreslí obaly na hudobné albumy, plagáty na festivaly, tvorí ilustrácie a dizajn pre slovenské i zahraničné značky.

Pre Dáždnikovo vytvorila dizajn Dúhová nálada, o ktorom hovorí:

“Dúha je predzvesťou slnka, ktoré vykukne po každom daždi. Chcela by som, aby sa dúha na dáždniku stala akýmsi čarovným mostom. Aby ľudí previedla z upršaného, zamračeného dňa do krásneho farebného sveta.

Dodatočné parametre

Kategória: Dáždniky DÁŽDNIKOVO
Hmotnosť: 0.435 kg