DÁŽDNIKOVO Dáždnik Pod Vysokými Tatrami

Kód: 2510
Neohodnotené
Značka: DÁŽDNIKOVO
€33
Skladom

Do Tatier nemusíte chodiť len na dovolenku. Kúpte si tento originálny dáždnik a výhľad na ne môžete mať neustále.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konštrukcia dáždnika je vyrobená z kvalitného sklolaminátu, ktorý zabezpečuje jeho vetruodolnosť, nízku hmotnosť a vysokú stabilitu. Anatomicky tvarovaná rúčka so špeciálnou povrchovou úpravou zas poláska vaše rúčky. A vďaka polyesterovému plášťu sa dáždnik môže pochváliť odolnosťou a jednoduchou údržbou.

 

VLASTNOSTI PRODUKTU:

Kategória: dlhý dáždnik
Priemer: 103 cm
Hmotnosť: 435 gramov
Dĺžka: 87 cm
Systém: automatické otváranie, manuálne zatváranie
Materiál konštrukcie: sklolaminát
Materiál poťahu: polyester

 

Umelec: Jozef Ľudrovan

Ako grafický dizajnér pracuje Dodo v reklamnej brandži už dlhšie. Až pri pôsobení v reklamnej agentúre Zaraguza však získal tie správne skúsenosti a pracovný progres, aj vďaka dobrým učiteľom a zároveň super kolegom. V jeho portfóliu je možné vidieť korporátne identity, logá, OOH reklamu, plagáty, web stránky, animácie či výstupy pre sociálne médiá veľkých značiek. V poslednej dobe sa rád venuje vektorovej grafike – ilustráciám, ktoré dávajú väčší priestor pre uplatnenie jeho umeleckejšieho vnímania reality.

Pre Dáždnikovo nakreslili dizajn Pod Vysokými Tatrami, o ktorom hovorí:

“Je to dizajn šitý na mieru autorke Dáždnikova, ktorá v podobnej krajine vyrastala od malička, ale aj všetkým, ktorí vnímajú Slovensko ako krásnu krajinu s vysokými horami, nádhernými zvieratkami, rozkvitnutými lúkami, zlatistými poliami a trblietavými vodnými plochami. Farebnosť vychádza z korporátnych farieb Dáždnikova, keďže som chcel týmto prvkom vzdať hold tomuto sympatickému projektu. Vizualita je abstrahovaná, moderná, jasne komunikujúca príbehy na tomto veselom dáždniku.”

Či sa už teda nad Tatrou sa blýska alebo nie, tento krásny dáždnik vás udrží v suchu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dáždniky DÁŽDNIKOVO
Hmotnosť: 0.435 kg