MILÍ ZÁKAZNÍCI, NÁŠ ESHOP PRECHÁDZA AKTUALIZÁCIOU. KAŽDÝ DEŇ SA MÔŽETE TEŠIŤ NA NOVINKY, KTORÉ PRE VÁS POSTUPNE DOPĹŇAME.
Neohodnotené

FUSAKLE No počkaj olympionik

Rozprávkové ponožky pre rozprávkové zážitky!

Variant
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1538/S 3 1538/M 3 1538/L 4 Zvoľte variant
Značka: FUSAKLE
€8,90

FUSAKLE No počkaj olympionik

 

Ponožky, ktoré ťa prenesú naspäť do bezstarostných detských čias s kolekciou ponožiek s motívom Československých večerníčkov! Vyber si svojho obľúbeného superhrdinu, ktorý ti vyčaruje úsmev na tvári a dodá zázračnú silu na každom tvojom kroku. Rozprávkové ponožky pre rozprávkové zážitky!

Veselé rozprávkové Fusakle, ktoré ti vyčaria úsmev na tvári, určené na každodenné nosenie. Fusakle je značka originálnych dizajnových ponožiek navrhovaná a vyrábaná s láskou šikovnými a milými ľuďmi na Slovensku a v Česku. Fusakle sú pre všetkých, ktorí sa chcú baviť životom, majú chuť pomáhať druhým a odvahu byť iní, no stále samými sebou.
 
Zloženie: bavlna 90%, polyamid 8%, elastan 2%

 

 
Veľkosť ponožiek zvoľte na základe dĺžky chodidla, meraného od špičky palca po koniec päty. Ak ste na rozmedzí dvoch veľkostí, vyberte menšiu veľkosť, nakoľko ponožka je dostatočne elastická. Po opraní sa ponožka stiahne, čo je prirodzená vlastnosť materiálu. Po opätovnom oblečení sa ponožka vráti do pôvodného stavu a prirodzene obopne nohu.
 
Veľkosť chodidla Veľkosť ponožiek             
22 - 24,5 cm S (35 - 38)
25 - 27,5 cm M (39 - 42)
28 - 30,5 cm L (43 - 46)