MILÍ ZÁKAZNÍCI, NÁŠ ESHOP PRECHÁDZA AKTUALIZÁCIOU. KAŽDÝ DEŇ SA MÔŽETE TEŠIŤ NA NOVINKY, KTORÉ PRE VÁS POSTUPNE DOPĹŇAME.
Neohodnotené

KeepCup Brew SiX (177ml) - Alder

Pokiaľ milujete kávu so sebou a záleží vám na životnom prostredí, KeepCup bude tou najlepšou voľbou.

Skladom
Kód: 1454
Značka: KEEPCUP
€18 –15 % €15,30
delishka keepcup aldersix
€18 –15 %

KeepCup Brew SiX (177ml) - Alder

 

KeepCup je synonymom zmeny, ktorú pre záchranu našej planéty môžeš urobiť aj ty. Zakladáme si na podpore všetkých, ktorí chcú lepší svet. Pohár KeepCup sa stal symbolom toho, že aj malé zmeny môžu mať veľký vplyv. Nádej na lepší svet začína najskôr v našej hlave.

Na svete sa každú minútu spotrebuje a vyhodí viac ako 1 milión jednorázových pohárov. Pokiaľ milujete kávu so sebou a záleží vám na životnom prostredí, KeepCup bude tou najlepšou voľbou. Či už si do neho pripravíte kávu doma, alebo zájdete do obľúbenej kaviarne.

Vďaka veľkému množstvu farieb a veľkostí si ten svoj určite ľahko vyberiete. KeepCup Brew je vyrobený zo skla a umožňuje vychutnať si umenie a zmyslové potešenie prémiových káv. KeepCup udrží kávu teplejšiu o 20 - 30 minút dlhšie ako bežný papierový pohár.

Pohár KeepCup nahrádza jednorazové poháre na kávu so sebou. Aby sa vám z neho pohodlne pilo, je opatrený ventilom na prepúšťanie vzduchu a preto nie je hermeticky uzavretý. Pri prenášaní a používaní ho odporúčame držať v ruke. 

 

Objem: 177 ml
Rozmery: výška - 9,3 cm, priemer - 70 mm
Hmotnosť: 211 g
Materiál: sodnovápenaté sklo, LDPE, silikón
Vlastnosti: BPA free, možnosť rozložiť na 4 diely, barista friendly
Údržba: je možné ho umývať v umývačke riadu - vrchný kôš
Výrobca: KeepCup, Austrália

 

BPA free • opakovane použiteľný • barista friendly • dzajnový kúsok  • vhodný ako darček