MILÍ ZÁKAZNÍCI, NÁŠ ESHOP PRECHÁDZA AKTUALIZÁCIOU. KAŽDÝ DEŇ SA MÔŽETE TEŠIŤ NA NOVINKY, KTORÉ PRE VÁS POSTUPNE DOPĹŇAME.

Kúzelné čitanie - kniha Hravá angličtina

Kód: 2024
Neohodnotené
Značka: ALBI
€14,99 –7 %
delishka kuzelne citanie hrava anglictina
€14,99 –7 % €13,99
Skladom

Interaktívna učebnica angličtiny pre začiatočníkov aj mierne pokročilých, ktorá obsahuje viac ako 2200 zvukov a textov. Je určena pre deti od 6 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kúzelné čitanie - kniha Hravá angličtina

 

Hravá angličtina je vhodná na výučbu anglického jazyka pre začiatočníkov, či mierne pokročilých. Vytvorte alebo rozšírte si slovnú zásobu zábavnou formou. Naučte sa správne vyslovovať anglické slovíčka a jednoduché vety.

Hovoriaca kniha je nahovorená rodenými hovorcami, ale obsahuje aj kompletný slovenský preklad. Získané znalosti si môžete otestovať v kvízoch, ktoré sú rozdelené do troch kategórií podľa náročnosti.

 

OBSAH KNIHY:

  • AT HOME - V prvej kapitole si preberieme domov - jednotlivé miestnosti domu a pre ne charakteristické predmety a členov rodiny.

  • AT THE COTTAGE - Každý z nás sa vydáva z času na čas na chatu. Zoznámime sa s jednotlivými predmetmi vo vnútri a v okolí chaty, rovnako aj s niektorými činnosťami, ktoré sú pre život na chatke charakteristické.,

  • AT THE ZOO - Návšteva v ZOO býva bohatá na zážitky. Naučte sa po anglicky jednotlivé zvieratká charakteristické pre ZOO a spoznajte jej návštevníkov.

  • AT THE MARKET - Mestský trh je rovnako bohatý na slovnú zásobu. Zistite v angličtine čo všetko predávajú jednotlivé stánky, zoznámte sa s priľahlými obchodíkmi a okoloidúcimi občanmi.

  • AT SCHOOL - Škola prináša rozmanité možnosti. Naučte sa jednotlivé predmety používané v škole, spoznajte spolužiakov, alebo sa naučte základné farbičky a čísla. Samozrejme po anglicky.

  • AT THE PARK - Zoznámte sa so všetkými postavičkami v parku, zistite čo robia a naučte sa po anglicky predmety, ktoré bývajú súčasťou parku.

  • SPRING / SUMMER - Na tejto dvojstránke uvidíte jarnú a letnú scénu. Každá scéna obsahuje predmety a činnosti charakteristické pre dané obdobie, ktoré sú preložené do angličtiny.

  • AUTUMN / WINTER - Na tejto dvojstránke uvidíte jesennú a zimnú scénu. Každá scéna obsahuje predmety a činnosti charakteristické pre dané obdobie, ktoré sú preložené do angličtiny.

 

PARAMETRE PRODUKTU:

Knižka obsahuje viac ako 2200 zvukov a textov

Knižku nahovorila Dominika Zeleníková

Ilustrácie: © Martina Lásková, 2014

Text: © Heather McGadie, 2014

Spev: © Veronika Bellová, Martina Lásková, 2014

Rozmery knižky: 22,9 cm x 26,9 cm

ISBN: 978-80-89773-03-9

HOVORIACA KNIHA FUNGUJE IBA S POUŽITÍM ELEKTRONICKEJ CERUZKY ALBI. ​KNIHA NEOBSAHUJE ELEKTRONICKÚ CERUZKU ALBI!