MILÍ ZÁKAZNÍCI, NÁŠ ESHOP PRECHÁDZA AKTUALIZÁCIOU. KAŽDÝ DEŇ SA MÔŽETE TEŠIŤ NA NOVINKY, KTORÉ PRE VÁS POSTUPNE DOPĹŇAME.

Kúzelné čítanie - kniha Svet zvierat s elektronickou ceruzkou

Kód: 2030
Neohodnotené
Značka: ALBI
€54,99 –7 %
1574176292 svet zvierat pack 2019
€54,99 –7 % €50,99
Skladom

Ponorte sa do sveta zvierat so sadou knihy s elektronickou ceruzkou! Zoznámte sa so zvieratami zo všetkých kútov sveta a zistite aké zvuky vydávajú, čím sa živia alebo čím sú jedinečné. Pre deti od 5 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kúzelné čítanie - kniha Svet zvierat s elektronickou ceruzkou

 

Kniha vás bude tematicky sprevádzať ôsmymi rôznymi prostrediami z našej planéty a to lesom, savanou, púšťou, morom a ďalšími. Na každej strane sa dozviete, aké zvieratá v danom prostredí žijú, ako sa volajú, aké zvuky vydávajú a čím sú zaujímavé. Svoje znalosti si neskôr overíte pomocou zábavných kvízov, ktoré sú vždy rozdelené do troch kategórií: nájdi zviera podľa názvu, nájdi zviera podľa zvuku, nájdi zviera podľa zaujímavosti.

 

OBSAH KNIHY:

  • LES - Prejdite sa lesom, ktorý nájdete aj v našom okolí. Predstavíme Vám zvieratá, ktoré v ňom môžete nájsť: líšku, diviaka, veveričku, sovu, ďatľa a mnoho iných vrátane charakteristických čŕt ich prostredia.
  • MOKRADINY - Z lesa sa presuniete bližšie k vode a spoznáte zvieratká ako vydru, bobra, kačku, rybárika alebo bociana a dozviete sa viac o prostredí v ktorom žijú.
  • HORY - Od riek a vôd sa vyšplháte až do majestátnych hôr, kde sa môžete zoznámiť s ich obyvateľmi - medveď, kamzík, tetrov, svišť a mnoho iných. Taktiež sa dozviete niečo o samotnom horskom prostredí.
  • SAVANA - Vydajte sa s knižkou aj do horúcich pásiem Afriky a pokochajte sa panorámou plnou levov, hyen, žiráf, zebier, slonov a iných známych aj neznámych zvierat.
  • PRALES - Zo suchých saván sa presuniete do vlhkého pralesa s tradičnými obyvateľmi - leopard, puma, papagáje, krokodíl a pod. Nechýbajú ani informácie o samotnom pralese.
  • MORE - So svetom zvierat preskúmate aj hlbiny morí a oceánov. Nechýba veľryba, žralok, korytnačka, medúza, a množstvo iných zvierat. Dozviete sa však aj o podmorskej flóre.
  • ARKTÍDA - Zo slnkom zaliateho mora sa presuniete do mrazivej Arktídy, kde na vás čakajú mrož, polárny medveď, tuleň, polárna líška a mnoho iného. 
  • PÚŠŤ - Aj horúca púšť je plná zvierat. Ťava, zmija, varan, pichľavec, gazela, pieskomil a mnoho iného.

PARAMETRE PRODUKTU:

Knižka obsahuje viac ako 900 zvukov a textov

Knižku nahovorila Anna Šišková

Ilustrácie: © Martina Lásková, 2014

Text: © Stanislav Němec, 2014

Rozmery knižky: 22,9 cm x 26,9 cm

ISBN: 978-80-89773-01-5

 

Obsah balenia: elektronická ceruzka Albi, kniha Svet zvierat, nabíjačka, kábel USB, sprievodca Kúzelným čítaním, 10 kusov samolepiek MP3 prehrávača, 10 kusov samolepiek ovládania hlasitosti.

ELEKTRONICKÁ CERUZKA FUNGUJE SO VŠETKÝMI PRODUKTMI Z EDÍCIE KÚZELNÉ ČÍTANIE.