V SÚČASNEJ SITUÁCII SA MÔŽE UVEDENÁ DOBA DODANIA TOVARU PREDĹŽIŤ. VŠETKÝCH ZÁKAZNÍKOV BUDEME VČAS INFORMOVAŤ. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.
Neohodnotené

MRVA & STANKO Pinot noir - Čachtice 0,75L

Čaro tohto vína je ukryté hlavne v pôdnom zložení a to vo vápencových pôdach, ktoré sú podobné pôdam v Burgundsku (oblasti, kde sa robí najlepšie Rulandské modré na svete).

Skladom
Kód: 620
Značka: MRVA & STANKO
€11,50 €15,33 / 1 l
Kategória: Červené víno

Čaro tohto vína je ukryté hlavne v pôdnom zložení a to vo vápencových pôdach, ktoré sú podobné pôdam v Burgundsku (oblasti, kde sa robí najlepšie Rulandské modré na svete).

Čachtické vápencové pôdy dodávajú tomuto vínu príjemnú zamatovosť, noblesu s pevnosťou a eleganciou. Víno má nádhernú vôňu, v ktorej objavíte ovocné tóny  čerešne, višne i slivky, čo sú znaky výborného a vyzretého Pinotu.

V chuti je víno nepochybne elegantné, noblesné a jemné. Vyšší obsah tanínov napovedá, že má dlhý potenciál zrenia (aj 4 - 6 rokov), takže ho s kľudom môžete doma archivovať na neskoršie výnimočné príležitosti.

Víno Mrva Stanko Pinot Noir z ročníku 2016 z Čachtíc, je víno peknej červenej farby, s plnou nádherouj zamatovou ovocnou vôňou malín, černíc, ostružín, ale aj s noblesnými aromatickými prejavmi kôstkového ovocia, čierneho korenia a ovocnej sladkosti.

Chuť vína je príťažlivá svojou harmonickosťou a ovocnou komplexnosťou a tiež svojimi pôsobivými trieslovinami a dlhou dochuťou.

 

MRVA & STANKO Rulandské modré, červené, suché, VzH
Výrobca:
MRVA & STANKO
Oblasť:
 Malokarpatská oblasť
Obec: Čachtice
Odroda: Rulandské modré
Prívlastok: výber z hrozna
Ročník: 2016
Farba: červené víno
Cukornatosť: suché
Obsah alkoholu: 13%
Objem: 0,75l
Teplota podávania: 15 - 16°C

 

*Obsahuje oxid siričitý 

 

Dodanie 1-7 pracovných dní.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: