SKINLY Jadeit Face Roller

Kód: 1271
Neohodnotené
Značka: SKINLY
€20
Skladom

SKINLY dvojitý face roller, je vyrobený z jadeitu a pomáha stimulovať tvorbu kolagénu a tiež masíruje pokožku a svaly tváre, krku a očí.

Detailné informácie

Podrobný popis

SKINLY dvojitý face roller je vyrobený z jadeitu a pomáha stimulovať tvorbu kolagénu a tiež masíruje pokožku a svaly tváre, krku a očí. Vylepšite si aj vy každodenný rituál v starostlivosti o pleť.

Pri pravidelnom používaní dochádza k viditelnému vyhladeniu jenmých vrások a zmenšeniu tmavých kruhov pod očami. Zlepšuje tiež krvný obeh a zmierňuje opuchy. Je skvelým pomocníkom, ak bojujete s príznakmi unavenej pleti.  

Jadeit má prirodzene chladiace účinky, pôsobí upokojujúco a odbúrava stres. Ideálny je po príchode domov z práce a dlhom dni, pri načerpaní novej energie. Určite si nájde obľúbené miesto vo vašej pleťovej rutine alebo ho doprajte svojim blízkym.

V čínskej kultúre je jadeit veľmi obľúbený a je považovaný za symbol dlhovekosti a krásy a tiež je považovaný za najušľachtilejší minerál. Už v 17. storočí nechýbali jadeitové valčeky v kozmetických potrebách žiadnej vysoko postavenej dámy v Číne. Face rollery sa využívali na vyhladzovanie vrások, alebo na sťahovanie pórov, a to predovšetkým pre jeho funkciu - aj po kontakte s pokožkou zostáva chladný. Tento minerál má meditačné a relaxačné účinky, preto je vhodný pri použití pred spaním. Pomáha pri úľave od bolesti hlavy.

 

Použitie:

1. krok: Pleť dôkladne očistite, osušte a naneste vaše obľúbené pleťové sérum, krém, alebo olej.

2. krok: Väčším valčekom začnite rolovať od stredu tváre dlhými ťahmi smerom von. Rovnaký pohyb zopakujte aj na čele a brade.

3. krok: Malý valček využite na citlivú oblasť okolo očí, rolujte dlhými ťahmi smerom von po línii čeľustnej a lícnej kosti. 

Odporúčaná doba masáže je 5-10 minút a možno ju vykonávať každý deň ráno i večer. 

 

 

 

TIPY:

  • Valček môžete nahriať pod teplou vodou a večer si dopriať uvoľňujúcu masáž tváre.
  • Počas rannej a večernej starostlivosti o pleť použite Roller na lepšie vstrebávanie a maximalizáciu prínosov pleťového oleja alebo séra.
  • Pred použitím môžete dať valček na chvíľku do chladničky. Blahodárne účinky rolera budú znásobené. Studený kameň pokožku príjemne schladí a rozžiari. 

 

Každý jadeitový kameň jedinečný vzorom a farbou. Kamene a kryštály, ktoré sú použité na výrobu, sú autentické a prírodné, nie sú umelo zafarbené ani ošetrené, aby vynikla ich skutočná krása.

prírodný jadeit • viditeľné výsledky • jednoduché použitie • vhodný ako darček