SKINLY Jadeit set Face Roller + Gua Sha

Kód: 1277
1 hodnotenie
Značka: SKINLY
€35 –15 %
delishka Skinlysetjadeit4 800x
€35 –15 % €29,90
Skladom

Výhodný set pre zdravú a krásnu pleť.

Detailné informácie

Podrobný popis

SKINLY dvojitý face roller vyrobený z jadeitu pomáha stimulovať tvorbu kolagénu a tiež masíruje pokožku a svaly tváre, krku a očí. Vylepšite si aj vy každodenný rituál v starostlivosti o pleť.

Pri pravidelnom používaní dochádza k viditelnému vyhladeniu jenmých vrások a zmenšeniu tmavých kruhov pod očami. Zlepšuje tiež krvný obeh a zmierňuje opuchy. Je skvelým pomocníkom, ak bojujete s príznakmi unavenej pleti.  

Jadeit má prirodzene chladiace účinky, pôsobí upokojujúco a odbúrava stres. Ideálny je po príchode domov z práce a dlhom dni, pri načerpaní novej energie. Určite si nájde obľúbené miesto vo vašej pleťovej rutine alebo ho doprajte svojim blízkym.

V čínskej kultúre je jadeit veľmi obľúbený a je považovaný za symbol dlhovekosti a krásy a tiež je považovaný za najušľachtilejší minerál. Už v 17. storočí nechýbali jadeitové valčeky v kozmetických potrebách žiadnej vysoko postavenej dámy v Číne. Face rollery sa využívali na vyhladzovanie vrások, alebo na sťahovanie pórov, a to predovšetkým pre jeho funkciu - aj po kontakte s pokožkou zostáva chladný. Tento minerál má meditačné a relaxačné účinky, preto je vhodný pri použití pred spaním. Pomáha pri úľave od bolesti hlavy.

 

Použitie:

1. krok: Pleť dôkladne očistite, osušte a naneste vaše obľúbené pleťové sérum, krém, alebo olej.

2. krok: Väčším valčekom začnite rolovať od stredu tváre dlhými ťahmi smerom von. Rovnaký pohyb zopakujte aj na čele a brade.

3. krok: Malý valček využite na citlivú oblasť okolo očí, rolujte dlhými ťahmi smerom von po línii čeľustnej a lícnej kosti. 

Odporúčaná doba masáže je 5-10 minút a možno ju vykonávať každý deň ráno i večer. 

 

 

 

TIPY:

  • Valček môžete nahriať pod teplou vodou a večer si dopriať uvoľňujúcu masáž tváre.
  • Počas rannej a večernej starostlivosti o pleť použite Roller na lepšie vstrebávanie a maximalizáciu prínosov pleťového oleja alebo séra.
  • Pred použitím môžete dať valček na chvíľku do chladničky. Blahodárne účinky rolera budú znásobené. Studený kameň pokožku príjemne schladí a rozžiari. 

 

Každý jadeitový kameň je jedinečný vzorom a farbou. Kamene a kryštály, ktoré sú použité na výrobu, sú autentické a prírodné, nie sú umelo zafarbené ani ošetrené, aby vynikla ich skutočná krása.

 

Gua sha je súčasťou tradičnej čínskej medicíny už tisíce rokov. Kameň, ktorý bol zdokonalený v priebehu storočí, bol vyrobený tak, aby na pokožku pôsobil spevňujúco. Je vhodný na masáž tváre i tela.

Pri pravidelnou používaní Gua Sha napomáha zbaviť sa prebytočných tekutín z tkanív – opuchov. Pokožka bude prekrvená a vaša pleť pružná. Navyše redukuje vrásky a pozdvihuje línie pleti. Tiež má pozitívny vplyv na psychiku a znižuje napätie v tvári.

 

Použitie:

1. krok: Na dôkladne očistenú pleť naneste pleťové sérum, alebo olej. (Gua sha môžete používať pri masáži celého tela)

2. krok: Pomaly začnite masírovať po tvári s najdlhšou stranou gua sha. Začnite čelom, smerom na hor, od obočia až po vlasovú líniu.

3. krok: Presuňte sa k lícam, kde začnete od od záhybov nosa až smerom k uchu. Pokračujete s masážou stále s najdlhšou stranou gua sha.

4. krok: Prejdite k stredu brady, kde použijete časť gua sha s výrezom. Začnite od brady, smerom von až k uchu aby došlo k uvoľneniu napätia. 

5. krok: S vyšším vrcholom kameňa masírujte od vnútornej strany oka smerom von. Masírujte veľmi opatrne, pretože oblasť pod očami je veľmi citlivá na tlak. 

 

 

Počas masáže tela s Gua Sha môže pôsobením tlaku krv presiaknuť von mimo vlásočnice. V tom prípade sa na povrchu kože objavia farebné fliačiky (tzv. "sha"), ktoré, počas nasledujúcich dní telo samé vyčistí. 

Miesta, kde sa vytvárajú sha, indikujú oblasti zhoršenej cirkulácie krvi, alebo miesta blokácie s horšou energetickou premenou látok v tele. Pri masírovaní jednotlivých častí tela napr. rúk, pri syndróme karpálneho tunela, masírujeme vnútornú stranu predlaktia a zápästie. Stuhnutú šiju a chrbát masírujeme od stredu smerom von. Kameň gua sha je skvelý bojovník pri celulitíde, pričom využiť sa dajú jednotlivé hrany doštičky, alebo jej celá plocha. 

Masáž pomáha zlepšiť metabolické procesy a zbavuje telo toxínov. Po každej masáži je potrebné pokožku utrieť. Gua sha je potrebné používať iba s podkladom, krémom, alebo olejom, aby ste zabránili poraneniu pokožky. 

prírodný jadeit • viditeľné výsledky • jednoduché použitie • výhodné balenie • vhodný ako darček