SKINLY Ruženín Face Roller

Kód: 1280
Neohodnotené
Značka: SKINLY
€28
Skladom

Dvojitý roller vyrobený z ruženínu stimuluje tvorbu kolagénu a zároveň masíruje pokožku a svaly tváre, krku a očí.

Detailné informácie

Podrobný popis

SKINLY Ruženínový face roller zlepšuje krvný obeh a zmierňuje opuchy. Je to skvelým pomocníkom pri zmiernení príznakov unavenej pleti. Má upokojujúce účinky, odbúrava stres a je ideálny po príchode domov z práce a dlhom dni, pri načerpaní novej energie. Zaručene si nájde obľúbené miesto vo vašej pleťovej rutine alebo ho doprajte svojim blízkym.

Dvojitý roller vyrobený z ruženínu stimuluje tvorbu kolagénu a zároveň masíruje pokožku a svaly tváre, krku a očí. Ideálny pomocník pri každodennej rutine starostlivosti o pleť. Pri pravidelnom používaní budú vaše jemné vrásky vyhladené a tmavé kruhy pod očami sa zmenšia. Pre posilnenie relaxačných účinkov odporúčame roller skladovať v chladničke.

Ruženín je kameňom bohyne Venuše. Jeho výskyt a viera v jeho silu sa datuje už od čias faraónov v Egypte, ktorí verili, že ruženín spomaľuje starnutie. Je najsilnejším kameňom, čo sa týka pôsobenia lásky, krásy a uzdravovania. Vo všeobecnosti zvyšuje ruženín pocity lásky, ale čo je dôležité aj sebalásky. Dodáva pocit pokoja a čistí i otvára srdce, do ktorého môže následne ľahšie preniknúť cit. Pomáha tiež v obdobiach emocionálnych vypätí a v časoch smútku. Ruženín pohlcuje negatívnu energiu, preto ho treba energeticky čistiť. Umýva sa pod prúdom vlažnej vody a nabíja v noci pri mesačnom svite.

 

Použitie:

1. krok: Pleť dôkladne očistite, osušte a naneste vaše obľúbené pleťové sérum, krém, alebo olej.

2. krok: Väčším valčekom začnite rolovať od stredu tváre dlhými ťahmi smerom von. Rovnaký pohyb zopakujte aj na čele a brade.

3. krok: Malý valček využite na citlivú oblasť okolo očí, rolujte dlhými ťahmi smerom von po línii čeľustnej a lícnej kosti. 

Odporúčaná doba masáže je 5-10 minút a možno ju vykonávať každý deň ráno i večer. 

 

TIPY:

  • Valček môžete nahriať pod teplou vodou a večer si dopriať uvoľňujúcu masáž tváre.
  • Počas rannej a večernej starostlivosti o pleť použite Roller na lepšie vstrebávanie a maximalizáciu prínosov pleťového oleja alebo séra.
  • Pred použitím môžete dať valček na chvíľku do chladničky. Blahodárne účinky rolera budú znásobené. Studený kameň pokožku príjemne schladí a rozžiari. 

 

Každý ruženínový kameň je jedinečný vzorom a farbou. Kamene a kryštály, ktoré sú použité na výrobu, sú autentické a prírodné, nie sú umelo zafarbené ani ošetrené, aby vynikla ich skutočná krása.

 

Face roller je vhodný aj na citlivú a pleť s prejavmi akné. Po použití nezabudnite valček umyť teplou vodou, osušiť suchou handričkou a skladovať na bezpečnom a suchom mieste

 

prírodný ruženín • viditeľné výsledky • jednoduché použitie • vhodný ako darček