SKINLY Ruženín set Face Roller + Gua Sha

Kód: 1283
Neohodnotené
Značka: SKINLY
€45 –22 %
delishka SkinlySetruzenin4 800x
€45 –22 % €34,90
Skladom

Výhodné balenie face roller + gua sha vyrobené z ruženínu, na spomalenie starnutia pokožky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ruženínový face roller zlepšuje krvný obeh a zmierňuje opuchy. Je to skvelým pomocníkom pri zmiernení príznakov unavenej pleti. Má upokojujúce účinky, odbúrava stres a je ideálny po príchode domov z práce a dlhom dni, pri načerpaní novej energie. Zaručene si nájde obľúbené miesto vo vašej pleťovej rutine alebo ho doprajte svojim blízkym.

Dvojitý roller vyrobený z ruženínu stimuluje tvorbu kolagénu a zároveň masíruje pokožku a svaly tváre, krku a očí. Ideálny pomocník pri každodennej rutine starostlivosti o pleť. Pri pravidelnom používaní budú vaše jemné vrásky vyhladené a tmavé kruhy pod očami sa zmenšia. Pre posilnenie relaxačných účinkov odporúčame roller skladovať v chladničke.

Ruženín je kameňom bohyne Venuše. Jeho výskyt a viera v jeho silu sa datuje už od čias faraónov v Egypte, ktorí verili, že ruženín spomaľuje starnutie. Je najsilnejším kameňom, čo sa týka pôsobenia lásky, krásy a uzdravovania. Vo všeobecnosti zvyšuje ruženín pocity lásky, ale čo je dôležité aj sebalásky. Dodáva pocit pokoja a čistí i otvára srdce, do ktorého môže následne ľahšie preniknúť cit. Pomáha tiež v obdobiach emocionálnych vypätí a v časoch smútku. Ruženín pohlcuje negatívnu energiu, preto ho treba energeticky čistiť. Umýva sa pod prúdom vlažnej vody a nabíja v noci pri mesačnom svite.

 

Použitie:

1. krok: Pleť dôkladne očistite, osušte a naneste vaše obľúbené pleťové sérum, krém, alebo olej.

2. krok: Väčším valčekom začnite rolovať od stredu tváre dlhými ťahmi smerom von. Rovnaký pohyb zopakujte aj na čele a brade.

3. krok: Malý valček využite na citlivú oblasť okolo očí, rolujte dlhými ťahmi smerom von po línii čeľustnej a lícnej kosti. 

Odporúčaná doba masáže je 5-10 minút a možno ju vykonávať každý deň ráno i večer. 

 

TIPY:

  • Valček môžete nahriať pod teplou vodou a večer si dopriať uvoľňujúcu masáž tváre.
  • Počas rannej a večernej starostlivosti o pleť použite Roller na lepšie vstrebávanie a maximalizáciu prínosov pleťového oleja alebo séra.
  • Pred použitím môžete dať valček na chvíľku do chladničky. Blahodárne účinky rolera budú znásobené. Studený kameň pokožku príjemne schladí a rozžiari. 

 

Gua sha je súčasťou tradičnej čínskej medicíny už tisíce rokov. Kameň, ktorý bol zdokonalený v priebehu storočí, bol vyrobený tak, aby na pokožku pôsobil spevňujúco. Je vhodný na masáž tváre i tela.

Pri pravidelnou používaní Gua Sha napomáha zbaviť sa prebytočných tekutín z tkanív – opuchov. Pokožka bude prekrvená a vaša pleť pružná. Navyše redukuje vrásky a pozdvihuje línie pleti. Tiež má pozitívny vplyv na psychiku a znižuje napätie v tvári.

 

Použitie:

1. krok: Na dôkladne očistenú pleť naneste pleťové sérum, alebo olej. (Gua sha môžete používať pri masáži celého tela)

2. krok: Pomaly začnite masírovať po tvári s najdlhšou stranou gua sha. Začnite čelom, smerom na hor, od obočia až po vlasovú líniu.

3. krok: Presuňte sa k lícam, kde začnete od od záhybov nosa až smerom k uchu. Pokračujete s masážou stále s najdlhšou stranou gua sha.

4. krok: Prejdite k stredu brady, kde použijete časť gua sha s výrezom. Začnite od brady, smerom von až k uchu aby došlo k uvoľneniu napätia. 

5. krok: S vyšším vrcholom kameňa masírujte od vnútornej strany oka smerom von. Masírujte veľmi opatrne, pretože oblasť pod očami je veľmi citlivá na tlak. 

 

 

Počas masáže tela s Gua Sha môže pôsobením tlaku krv presiaknuť von mimo vlásočnice. V tom prípade sa na povrchu kože objavia farebné fliačiky (tzv. "sha"), ktoré, počas nasledujúcich dní telo samé vyčistí. 

Miesta, kde sa vytvárajú sha, indikujú oblasti zhoršenej cirkulácie krvi, alebo miesta blokácie s horšou energetickou premenou látok v tele. Pri masírovaní jednotlivých častí tela napr. rúk, pri syndróme karpálneho tunela, masírujeme vnútornú stranu predlaktia a zápästie. Stuhnutú šiju a chrbát masírujeme od stredu smerom von. Kameň gua sha je skvelý bojovník pri celulitíde, pričom využiť sa dajú jednotlivé hrany doštičky, alebo jej celá plocha. 

Masáž pomáha zlepšiť metabolické procesy a zbavuje telo toxínov. Po každej masáži je potrebné pokožku utrieť. Gua sha je potrebné používať iba s podkladom, krémom, alebo olejom, aby ste zabránili poraneniu pokožky. 

prírodný ruženín • viditeľné výsledky • jednoduché použitie • výhodné balenie • vhodný ako darček