MILÍ ZÁKAZNÍCI, NÁŠ ESHOP PRECHÁDZA AKTUALIZÁCIOU. KAŽDÝ DEŇ SA MÔŽETE TEŠIŤ NA NOVINKY, KTORÉ PRE VÁS POSTUPNE DOPĹŇAME.

Úzka drevená doska na krájanie - dub a malachit

Kód: 1763
Neohodnotené
Značka: Stromiii
€32,40
Skladom

Ručne vyrábaná úzka doska na krájanie z dbového dreva s vloženým malachitom.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Úzka drevená doska na krájanie - dub a malachit

 

Ručne vyrábaná doska na krájanie s vloženým polodrahokamom. Vysokokvalitný a funkčný doplnok, ktorý sa hodí do každej kuchyne. Veríme, že úsmev, ktorý pri pohľade na peknú dosku budete mať, sa prenesie aj do jedla, ktoré na nej budete pripravovať.

Malachit je ochranný kameň, ktorý má veľkú silu. Absorbuje negatívne látky z okolia a neutralizuje ich. Zároveň nás učí porozumieť sebe samému a našim blízkym. Hodí sa úplne pre všetkých, no mimoriadne účinný je pre tehotné ženy a deti.

Dubové drevo je obľúbené práve preto, že je všestranné a univerzálnne. Bude sa k vám hodiť bez ohľadu na to, ako vyzerá zvyšok vašej domácnosti. Je ešte odolnejšie voči vode a je schopné prežiť celé generácie.

 

Každá doska je natretá špeciálnou zmesou voskov a olejov vhodných pre kontakt s potravinami. V rámci údržby je v poriadku, ak dosku raz za niekoľko mesiacov pretriete olejom, prebrúsite alebo dôkladne vyčistíte a dezinfikujete.

Rozmery: 37×14×2,5 cm
Hmotnosť: 500-600g

Drevená doska na krájanie nie je vhodná do umývačky riadu.

 

ručne vyrobená • originálny kus • s polodrahokamom • 100% prírodná • vhodná ako darček