MILÍ ZÁKAZNÍCI, NÁŠ ESHOP PRECHÁDZA AKTUALIZÁCIOU. KAŽDÝ DEŇ SA MÔŽETE TEŠIŤ NA NOVINKY, KTORÉ PRE VÁS POSTUPNE DOPĹŇAME.

Veľká drevená miska - dub a malachit

Kód: 1787
Neohodnotené
Značka: Stromiii
€46,80
Skladom

Ručne vyrábaná veľká miska z dubového dreva s vloženým malachitom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľká drevená miska - dub a malachit

 

Ručne vyrábaná všestranná miska s vloženým polodrahokamom. Vysokokvalitný a funkčný doplnok do každej obývačky alebo kuchyne je vyrobený z masívneho orecha amerického a rôznych polodrahokamov alebo liečivých kameňov, ktoré pozitívne dotvoria atmosféru vášho domova.

Malachit je ochranný kameň, ktorý má veľkú silu. Absorbuje negatívne látky z okolia a neutralizuje ich. Zároveň nás učí porozumieť sebe samému a našim blízkym. Hodí sa úplne pre všetkých, no mimoriadne účinný je pre tehotné ženy a deti – používal sa dokonca ako amulet pri pôrodoch už od 16. storočia. Má schopnosť liečiť zápaly, odstraňovať poruchy videnia a vylepšiť zdravotný stav pri astme či Parkinsonovej chorobe. Jednou vetou: mocný a univerzálny kameň, ktorý by nemal chýbať vo vašej blízkosti.

Dubové drevo je obľúbené práve preto, že je všestranné a univerzálnne. Bude sa k vám hodiť bez ohľadu na to, ako vyzerá zvyšok vašej domácnosti. Je ešte odolnejšie voči vode a je schopné prežiť celé generácie.

 

Hmotnosť: cca 375g
Rozmery:
240x145x45mm

Miska nie je vhodná do umývačky riadu.

 

ručne vyrobená • originálny kus • s polodrahokamom • 100% prírodná • vhodná ako darček