MILÍ ZÁKAZNÍCI, NÁŠ ESHOP PRECHÁDZA AKTUALIZÁCIOU. KAŽDÝ DEŇ SA MÔŽETE TEŠIŤ NA NOVINKY, KTORÉ PRE VÁS POSTUPNE DOPĹŇAME.

Veľká drevená podložka - dub a malachit

Kód: 1799
Neohodnotené
Značka: Stromiii
€28,80
Skladom

Ručne vyrábaná všestranná podložka z dubového dreva s vloženým malachitom.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľká drevená podložka - dub a malachit

 

Ručne vyrábaná všestranná podložka s vloženým polodrahokamom. Hodí sa do kuchyne, kúpeľne či obývačky ako štýlový podnos alebo praktická podložka napríklad na kávu s koláčikom. Vysokokvalitný a funkčný doplnok do každej domácnosti je vyrobený z dubového dreva.

Malachit je ochranný kameň, ktorý má veľkú silu. Absorbuje negatívne látky z okolia a neutralizuje ich. Zároveň nás učí porozumieť sebe samému a našim blízkym. Hodí sa úplne pre všetkých, no mimoriadne účinný je pre tehotné ženy a deti – používal sa dokonca ako amulet pri pôrodoch už od 16. storočia. Má schopnosť liečiť zápaly, odstraňovať poruchy videnia a vylepšiť zdravotný stav pri astme či Parkinsonovej chrobe. Jednou vetou: mocný a univerzálny kameň, ktorý by nemal chýbať vo vašej blízkosti.

Dubové drevo je obľúbené pre svoju všestrannosť a univerzálnosť. Bude sa k vám hodiť bez ohľadu na to, ako vyzerá zvyšok vašej domácnosti. Je ešte odolnejšie voči vode a je schopné prežiť celé generácie.

 

Hmotnosť: 200g
Rozmery: 220x120x18mm

Podložka nie je vhodná do umývačky riadu.

 

ručne vyrobená • originálny kus • s polodrahokamom • 100% prírodná • vhodná ako darček