MILÍ ZÁKAZNÍCI, NÁŠ ESHOP PRECHÁDZA AKTUALIZÁCIOU. KAŽDÝ DEŇ SA MÔŽETE TEŠIŤ NA NOVINKY, KTORÉ PRE VÁS POSTUPNE DOPĹŇAME.
Neohodnotené

WineSpa premium sada - sprchový gél, toaletné mydlo, vlasový šampón

Darčeková sada produktov s obsahom unikátnych surovín - hroznového oleja a extraktu z hrozna vínnej révy.

Skladom
Kód: 1478
Značka: BOHEMIA SPA
€9,50

Wine Spa premium Darčeková sada - sprchový gél 100ml, toaletné mydlo 100g, vlasový šampón 100ml

 

Vínny sprchový gél s hroznovým olejom a extraktom z vínnej révy 100 ml - Novinka v každodennej osobnej hygiene, ktorá využíva originálne rastlinné komponenty ku skvalitneniu starostlivosti o pokožku celého tela. Obsahuje dve unikátne suroviny z vínnej révy - špeciálny hroznový olej a extrakt z hrozna vínnej révy (Vitis vinifera), ktoré v sebe nesú ovocné kyseliny, minerály, flavonoidy a ďalšie látky, ktoré majú deklarovať veľmi prospešné účinky na pokožku. Kvalitné umývacie a ošetrujúce zložky, vyvážené pH a účinná kombinácia extraktov zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.
 
 
Vinné toaletné mydlo 100 g s glycerínom a extraktom z vínnej révy - Jemné toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z hrozna vínnej révy (Vitis vinifera). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.
 
 
Vínny šampón s hroznovým olejom a extraktom z vínnej révy 100 ml - Obsahuje dve unikátne suroviny z vínnej révy - špeciálny hroznový olej a extrakt z hrozna vínnej révy (Vitis vinifera), ktoré v sebe nesú ovocné kyseliny, minerály, flavonoidy a ďalšie látky, ktoré majú deklarovať veľmi prospešné účinky na pokožku. Kvalitné umývacie a ošetrujúce zložky, vyvážené pH a účinná kombinácia extraktov zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a a ľahšie rozčesávanie vlasov.