MILÍ ZÁKAZNÍCI, NÁŠ ESHOP PRECHÁDZA AKTUALIZÁCIOU. KAŽDÝ DEŇ SA MÔŽETE TEŠIŤ NA NOVINKY, KTORÉ PRE VÁS POSTUPNE DOPĹŇAME.

PONIO

delishka ponio mydlo olivove
€3,50

Veľmi jemné, hebké mydlo, s jemnejšou penou, čistí neagresívne, šetrne. Rovnako tak sa správajte vy k nemu, státie v mydelničke s vodou mu totiž ani trochu neprospieva.

Kód: 1634
delishka ponio mydlo aloe
€4,70

Mnohí toto mydlo volajú nie aloe kapské, ale "karpatské":-). Slovo "kapské" ale má svoj význam - mydlo obsahuje živicu z divoko rastúceho kapského aloe, ktoré sa vyskytuje iba v...

Kód: 1640
delishka ponio mydlo pivonka
€4,70

Sladké, kvetinové mydlo, v ktorom zmes "cukrová pivonka" vonia zas trochu inak - rakytník mydlu dodáva jemný ovocný podtón.

Kód: 1631
delishka ponio mydlo pomaranc
€4,70

Svieže, pomarančovo-eukalyptové mydlo s veľmi jemne peelingovým efektom a rakytníkom. Jedna z univerzálnejších vôní, obdarovaného vždy poteší.

Kód: 1637
ponio masazna kocka pom eukalypt
€5

Sladko pomarančová, sviežo eukalyptová - povzbudí myseľ a nakopne telo. Ľudí obvykle táto kombinácia príjemne prekvapí.

Kód: 1598
delishka ponio masazna kocka pivonka
€5,30

Typicky ženská, sladká, romantická a kvetinová - vôňa pre princezné aj dámy:-).

Kód: 1604
delishka ponio masazna kocka levandula
€5,30

Relaxačná  vôňa, ošetrujúce maslá a ešte je to aj kočka - naša masážna kocka:-).

Kód: 1601
delishka ponio tycinka mango zazvor
€7

Tyčinka na pery s hrejivou, sladko-korenisto-ovocnou vôňou, pripomína tak trochu teplú, slnečnú jeseň. Nájdete v nej tóny manga, zázvoru, ale aj sladkého pomaranča.

Kód: 1607
delishka ponio tycinka mata
€7

Príjemne známa, sviežo-sladká, šťavnatá vôňa mäty kučeravej a pomaranča - ukrytá vo výživnej tyčinke, ktorá zanechá na perách zamatový pocit bez lepkavosti :-).

Kód: 1616
delishka ponio tycinka melon
€7

Letná, osviežujúca, ľahká tyčinka na pery - kombinácia vôní s tónmi melónu, grepu a limetky. Nejedná sa teda o žiadny sladký melónik, skôr horko-svieži mix s citrusmi.

Kód: 1610
delishka ponio deodorant pivonka
€8

Obsahuje zmes prírodných silíc, ktoré pripomínajú kvety pivonky s výrazne sladkým nádychom. V deodorante je jemná a vhodná hlavne pre romantické duše.

Kód: 1619
delishka ponio deodorant freshair
€8

Svieži a minimalistický dezodorant - skvelá voľba na prestriedanie s vôňou tea tree a lemongras. Chlapi sa už nemôžu vyhovárať, že Ponio dezodoranty sú iba ženské.  

Kód: 1622
Hore
Ďalšie produkty
14 položiek celkom

Stránka 1 z 2 - 14 položiek celkom